"Voor de liefhebbers van Nicholas Sparks en Jojo Moyes!"

Een leven geleden

"Een geweldige thriller en zeker weten een echte aanrader!"

Zon van de nacht

"Eigenlijk heb ik maar één woord voor dit boek.... WAUW!"

Een leven geleden

"Jerrad Hoff heeft wat mij betreft de perfecte thriller geschreven, anders dan anderen."

Dag van de zon

"Dit verhaal, de wijze van schrijven, heeft mijn hart geraakt, om het vervolgens niet meer los te laten."

Een leven geleden

"Geen doorsnee thriller."

Zon van de nacht

"Dit is een van de mooiste boeken of misschien wel het mooiste boek wat ik ooit heb gelezen. Fantastisch, zeker een verfilming waard!!"

Een leven geleden

"Een aanrader voor thriller liefhebbers die houden van gruwelijke details en morbide gedachten en zij die even net iets anders willen lezen dan de gebruikelijke ‘moordenaar versus held’ thrillers."

Zon van de nacht

"Hou je zakdoek maar bij de hand."

Een leven geleden

"Het einde is echt een knaller, een waanzinnig spectaculair slot en ik kan niet wachten om te starten met het volgende deel."

Zon van de nacht

"Wat had ik Sarah graag gekend!"

Een leven geleden

"Weer tenenkrommend spannend en het kost je je nachtrust als je 's avonds begint te lezen."

Dag van de zon
Jerrad Hoff ©2019 | Website: JHB